UA-54830864-1

Ana Sayfa  |  Biz Kimiz  |  Reklam  |  Yayın Akışı  |  Üye Giriş / Kayıt  |  İletişim  

Ana Sayfa  /  GÜNCEL HABER  /  Düğününde Toplanan Çeyrek Altınları, 1 Mayıs'ta İşçilerine Dağıttı
  • Facebook da Paylaş
Düğününde Toplanan Çeyrek Altınları, 1 Mayıs'ta İşçilerine Dağıttı
  • 01-05-2015
  • 0 yorum
  • 1148 okunma
Osmaniye'de 6 şubesi olan yerel marketler zincirinin sahibi, geçtiğimiz ay düğününde kendisine takılan çeyrek altınları, 112 çalışanına dağıttı.
Düğününde Toplanan Çeyrek Altınları, 1 Mayıs'ta İşçilerine Dağıttı,

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde 6 şubesi olan yerel bir marketler zincirinin sahibi, geçtiğimiz ay düğününde kendisine takılan çeyrek altınları 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla market şubelerinde çalışan 112 işçisine dağıttı.

EŞİNİN DE RIZASINI ALDI

Kadirli ilçesinde 6 şubeli bir marketler zincirinin sahibi olan işadamı Kasım Yasdıoğlu, geçtiğimiz ay davullu zurnalı düğün yaparak dünya evine girdi. Düğünde kendisine takılan çeyrek altınları ise, eşi Nazlı Yasdıoğlu'nun da rızasını alarak 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla yanında çalışan personellere dağıttı.

"ZENGİNLERİN GÖZÜ NE ZAMAN DOYARSA O ZAMAN FAKİRİN KARNI DOYAR"

Bu davranışıyla işçilerinin de büyük takdirini toplayan Yasdıoğlu, "1 ay önce evlendim. Orada düğünümüzde bana takılan çeyrek altınların bir kısmını 1 Mayıs'ta marketlerimizde çalışan toplam 112 işçi kardeşimize hediye etmek için ayırmıştık. Onları şu anda kendilerine taktık. Çok da mutluyuz. Dünyanın güzelleşmesi için ilk önce zenginlerin gözünün doyması lazım. Zenginlerin gözü ne zaman doyarsa o zaman fakirin karnı doyar" dedi.

"BÖYLE BİR ŞEY DÜŞÜNDÜĞÜ İÇİN ONU DA ÇOK SEVİYORUM"

Eşinin düğünde takılan çeyrek altınları işçilerine dağıtma kararına destek olan Nazlı Yasdıoğlu ise, "Tüm işçilerin, emekçilerin bayramını kutluyorum. Eşim böyle bir şey düşündüğü için onu da çok seviyorum" şeklinde konuştu.

2 YIL ÖNCE DE BABASININ MİRASINI DAĞITMIŞTI

Bugünü çeyrek altın alarak yaşayan market çalışanları ise uzun süre patronlarını alkışladı. Kasım Yasdıoğlu, 2 yıl önce yine 1 Mayıs Emek ve Dayanışma gününde babasından kalan mirası market işçilerine dağıtarak gündeme gelmişti.

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Başlıklar
MAKALELER YAZARLAR
HAVA DURUMU


ISTANBUL

UA-54830864-1